• Dni otvorených dní pokračujú ...

• Pravidelná záujmová činnosť – činnosť v krúžkoch, kluboch, súboroch – začína od 2.10.2023, podľa rozvrhu. Rodičov členov záujmových tvarov o čase krúžkovej činnosti budeme informovať.

• DNI OTVORENÝCH DVERÍ

• V pracovných dňoch 22.9.2023 - 28.9.2023 v čase 13.30 – 15.30 hod. v rámci dní otvorených dverí predstavujeme deťom i rodičom priestory CVČ Strážske, expozície detských prác, ukážky z činnosti záujmových útvarov, podávame informácie o pripravovanej činnosti, prebiehajú voľnočasové aktivity v herniach. Na našom webe si môžete pozrieť ponuku záujmových útvarov na nový školský rok. Do 29.9.2023 pokračujeme v  zápise do záujmových útvarov. Ak máte nejaké otázky, zvláštne požiadavky,  môžete k nám prísť od 9.00 – 17.00 hod., radi Vám poradíme.