• Letné prázdniny s nami

Tradícia, zábava a bezpečie

PRÍMESTSKÉ DENNÉ TÁBORY

Šmolkovský zázračný svet-  I. turnus mestského denného tábora  1.7. – 4.7.2024

Deti počas celého týždňa  zažijú kopec zábavy  v krajine Šmolkov. Spoznajú, ktorému zo Šmolkov sa naviac podobajú. Naučia sa hovoriť šmolkovskou rečou, utečú nahnevanému kocúrovi, zažijú súboj s čarodejníkom Gargamelom a zachránia šmolkovský svet. Nebude chýbať šmolkolympiáda a  výlet do STEAM FACTORY Košice.

Poplatok pre členov CVČ Strážske : 75 €       Nečlenovia: 95 €

Hľadá sa Nemo - II. turnus mestského denného tábora 8.7. – 12.7.2024

Tábor sa bude niesť v duchu obľúbenej detskej rozprávky z produkcie Disney Hľadá sa Nemo. Deti pomocou Nemových kamarátov budú hľadať samotného Nema a jeho poklady, ktoré ukrýva na dne svojho domova. Deti zapojíme do rôznych pohybových súťaží a hádankových hier, ktorými sa priblížia k pokladu a budú odvážne, ako malá rybka, ktorá sa nikdy nevzdáva. Čaká ich veľa zábavy a dobrodružstva pri prekonávaní prekážok s malou rybkou a jej kamarátmi. Dokážu spolu Nema nájsť? Výlet do tajomného sveta exotických zvierat SAFARI PARK  Prešov.

Poplatok pre členov CVČ Strážske : 90 €       Nečlenovia: 110 €

Letné prímestské tábory sú určené deťom vo veku od 7 rokov- musia mať ukončený prvý ročník základnej školy. Denný pobyt je v čase od 8.00 – 15.30 hod. V cene sú zahrnuté náklady na stravu (obed v reštaurácii),  základné poistenie, pitný režim, materiál na činnosť, odmeny a ceny do súťaží, cestovné a vstupné.

ODBORNÉ  SÚSTREDENIA

Leto s rybárskou udicou – ryby, relax, príroda     15.7. – 17.7.2024

Chcete vašim deťom dopriať nevšedné zážitky spojené s rybolovom a prírodou? Ponúkame odborné sústredenie zamerané na všetko okolo rybárčenia. Deti pod vedením skúseného rybára hravou a zrozumiteľnou formou sa zoznámia s rôznymi technikami lovu, prípravou rybolovného miesta, kŕmením a ďalšími zručnosťami. To všetko v krásnom prostredí na novom lovnom mieste na rieke Laborec, spojené s ďalšími zábavnými aktivitami, hrami a poznávaním prírody. Sústredenie je určené pre začiatočníkov ale i skúsenejších rybárov a rybárky vo veku 8 – 15 rokov. Vlastný prút nie je podmienkou. Návnady, náväzce, krmivo zabezpečí CVČ v spolupráci s MsO SRZ Michalovce.  Denne 3 hodiny.  Strava z vlastných zdrojov.

Poplatok pre členov CVČ Strážske : 15 €            Nečlenovia: 20 €

Informácie na www.cvcstrazske.edupage.org